facebook     |  registrace  |  přihlášení   |   poslat dotaz   |    info:  info@lekmoty.cz

 

Střež mě, mafie nezapomíná


úvodní » Eshop » KNIHY » romány, novely » Střež mě, mafie nezapomíná


Náš tip Novinka
Střež mě, mafie nezapomíná č.1

Objednací číslo: k261

Naše cena s DPH:
Cena bez DPH:
165,-Kč
136,-Kč
Knihu pouze vypůjčit, za cenu 55,-Kč.
Zapůjčení je na 30 dní od dne zaplacení.
Pokud jde o dárek, vyplňte typ
připojte text
vložte email obdarovaného

Střež mě, mafie nezapomíná (Vita Jamborová)

Všechno se změní a pohodový večer před televizí skončí ve chvíli, kdy na televizní obrazovce uvidí svoji tvář... Drsné praktiky mafiánů, emoce, nebezpečně situace, lidské tragédie, ale i náznak romantiky za drsnou clonou podsvětí. To všechno ve strhujícím příběhu z mafiánského prostředí.

Bohdan, bývalý člen ukrajinského podsvětí, už nějaký čas žije na Slovensku. Pracuje pro piešťanského mafiána ruského původu a je se svým novým životem celkem spokojený. Všechno se změní a pohodový večer před televizí skončí ve chvíli, kdy na televizní obrazovce uvidí svoji tvář.
Pochopí, že někdo z jeho předchozího života po něm stále pátrá. Minulost, na kterou by nejraději zapomněl, se vynoří nečekaně a on si musí zvolit mezi útěkem a pomstou. Jak souvisí vražda jeho šéfa, Tarase Kovalčuka, a vražda šéfovy bývalé ženy s tím, co se stalo na Ukrajině před dvanácti lety? Souvisí to vůbec? Bohdan se rozhodne pro pomstu. Kromě toho, i když nerad, musí chránit Kovaľčukovu dceru Valerii. Rozmazlená mladá žena, pro kterou bodyguard jejího otce byl vždy jen kusem nábytku, pochopí, že její život teď závisí jen a jen na jeho dobré vůli.

Objednací číslo: k261
Nakladatel: LEKMOTY
Kategorie: romány, novely
Autor: Vita Jamborová
Počet stran: 170
Jazyk: čeština
Rok vydání: 2015
Typ: kniha
Modul: classic
audio/video v knize: ne
ISBN: 978-80-88144-05-2

[Přeskočit navigaci]