facebook     |  registrace  |  přihlášení   |   poslat dotaz   |    info:  info@lekmoty.cz

 

VOLBA


úvodní » Eshop » KNIHY » romány, novely » VOLBA


Novinka
VOLBA č.1

Objednací číslo: k260

Naše cena s DPH:
Cena bez DPH:
179,-Kč
148,-Kč
Knihu pouze vypůjčit, za cenu 60,-Kč.
Zapůjčení je na 30 dní od dne zaplacení.
Pokud jde o dárek, vyplňte typ
připojte text
vložte email obdarovaného

VOLBA (Harry Hank)

Děj knihy je zasazený do Ameriky v době prohibice. Mainskému Městu vládnou konkurenční klany Sicilanů a Irů. Na mafiánském pozadí se rozvíjí dramatický příběh rivality dvou bratrů, kteří se stanou členy znepřátelených gangů…

Temný příběh se začíná na irském venkově, kde spolu vyrůstají Tony a Adam, synové irské matky a sicilského otce. Vzápětí nás děj přenese do pohnuté doby, kdy Erin Monaghanová umírá a Adam, který se o ni do poslední chvíle staral, se vydává do Ameriky hledat staršího bratra, jenž se právě tam před lety odebral.

Adam se zprvu v novém světě těžce protlouká. Když se mu konečně podaří najít bratra, ze kterého se mezitím stal úspěšný podnikatel a caporegime rodiny De Luca, Tony se ho zřekne podruhé. Aby bratra za tohle příkoří potupil, přidá se Adam tajně ke druhému nejmocnějšímu klanu ve městě vedeném Irem Donovanem, v němž si také brzy vybuduje pevné pozice.

Hlavní zápletkou se pak stane souboj o zázračný, povzbuzující nápoj – Pálenku –, kterou Tony ilegálně dováží z rodné vesnice. A tak se na pozadí příběhu vzniku a fungování mafiánské společnosti žijící z korupce, pašování, prostituce a sázek, rozehrává drama konfliktu Ira a Itala, které spojuje jedna krev.

Více podrobností o knize na: kniha-volba.com

Objednací číslo: k260
Nakladatel: LEKMOTY
Kategorie: romány, novely
Autor: Harry Hank
Počet stran: 306
Jazyk: čeština
Rok vydání: 2015
Typ: kniha
Modul: classic
audio/video v knize: ne
ISBN: 978-80-88144-04-5

[Přeskočit navigaci]